marime text: Mareste fontul Micsoreaza fontul

Angelina Jolie: Era cat pe ce sa mor din cauza dietei vegetariene!

"Dieta vegetariana aproape m-a ucis" - declaratia extrem de transanta ii apartine actritei Angelina Jolie. Vedeta recunoaste in sfarsit ca ajunsese piele si os, dupa ce ani la rand a mancat exclusiv fructe si legume.

Angelina Jolie: Era cat pe ce sa mor din cauza dietei vegetariene!

Din fericire pentru ea, Angelina s-a intors la fripturile suculente si spune ca s-a indragostit de "carnea rosie". Ba mai mult, si-a cumparat niste gaini pe care le creste in curtea resedintei din Los Angeles.

"Glumesc ca o friptura mare si suculenta e secretul frumusetii mele. Dar serios vorbind imi place carnea rosie. Am fost vegetariana multa vreme si aproape am murit din cauza asta. Am aflat ca nu ma hraneam de-ajuns", explica Angie.

Mai in gluma, mai in serios, are nevoie de multe oua pentru omleta de la micul dejun, daca ne gandim ca trebuie sa hraneasca sapte guri: 6 copii plus Brad Pitt.

Mai mult, la 35 de ani actrita spune ca ii place sa isi priveasca mainile cum "imbatranesc", ca semn al faptului ca s-a maturizat si e mama a sase copii, pe care ii creste cu Brad Pitt.

"Fericirea e cand ma uit in jos, la mainile mele care spala un copil", e filosofia Angelinei.

Vezi stirea VIDEO!


Ultimele trailere adaugate

Cele mai citite

TIFF 2026: O gală cu surprize, emoții și un mare câștigător spaniol, care a ridicat sala în picioare
Ediția „de argint” a Festivalului Internațional de Film Transilvania a închis aseară cortina cu una dintre cele mai elegante și vibrante gale din ultimii ani, o seară în care Clujul a părut că respiră în același ritm cu cinematografia europeană. 
Citeste mai mult ►

Modifică setările cookies