marime text: Mareste fontul Micsoreaza fontul

Angelina Jolie va avea o fetita

Desi s-a zvonit ca este inarcinata cu gemeni, se pare ca Angelina Jolie va da nastere, in aceasta vara, unei fetite. Dupa ce si-a aratat mandra burtica de viitoare mamica la ceremonia de decernare a Premiilor Independent Spirit, o sursa apropiata a precizat ca actrita nu va avea gemeni, ci o fetita.

Angelina Jolie va avea o fetita
“Angelina asteapta o fetita. Este incantata”, amarturisit o sursa pentru publicatia “The Sun”.

Si pentru ca uimirea sa fie de doua ori mai mare, se pare ca Angelina Jolie a decis sa-si creasca micuta in Franta, in semn de omagiu pentru mama ei de origine francezo-canadiana. Potrivit Celebritywonder, actrita in varsta de 32 de ani planuieste sa se mute in acesta vara, inainte de a naste.

“Angelina este mandra de radacinile sale si vrea ca viitorii ei copii sa fie nascuti si crescuti acolo”, a declarat o sursa apropiata vedetei.

In luna octombrie a anului trecut, Jolie si Pitt a fost surprinsi in timp ce-si cautau o locuinta in sudul Frantei. Potrivit presei internationale, cuplul s-a orientat catre un castel suficient de mare pentru familia numeroasa.

Ultimele trailere adaugate

Cele mai citite

TIFF 2026: O gală cu surprize, emoții și un mare câștigător spaniol, care a ridicat sala în picioare
Ediția „de argint” a Festivalului Internațional de Film Transilvania a închis aseară cortina cu una dintre cele mai elegante și vibrante gale din ultimii ani, o seară în care Clujul a părut că respiră în același ritm cu cinematografia europeană. 
Citeste mai mult ►

Modifică setările cookies