Desi
s-a zvonit ca este inarcinata cu gemeni, se pare ca Angelina Jolie va da nastere, in aceasta vara, unei fetite. Dupa ce
si-a aratat mandra burtica de viitoare mamica la ceremonia de decernare a Premiilor Independent Spirit
, o sursa apropiata a precizat ca actrita nu va avea gemeni, ci o fetita.
“Angelina asteapta o fetita. Este incantata”, amarturisit o sursa pentru publicatia “The Sun”. Si pentru ca uimirea sa fie de doua ori mai mare, se pare ca Angelina Jolie a decis sa-si creasca micuta in Franta, in semn de omagiu pentru mama ei de origine francezo-canadiana. Potrivit Celebritywonder, actrita in varsta de 32 de ani planuieste sa se mute in acesta vara, inainte de a naste.
“Angelina este mandra de radacinile sale si vrea ca viitorii ei copii sa fie nascuti si crescuti acolo”, a declarat o sursa apropiata vedetei.
In luna octombrie a anului trecut,
Jolie si Pitt a fost surprinsi in timp ce-si cautau o locuinta in sudul Frantei. Potrivit presei internationale, cuplul s-a orientat catre un castel suficient de mare pentru familia numeroasa.