marime text: Mareste fontul Micsoreaza fontul

Ashton Kutcher, ingrijorat ca ar fi putut lua hepatita din cauza unui barman

Poate parea o gluma marca “Punk’d”, dar, din pacate, de data aceasta, nu este vorba de o farsa. Ashton Kutcher se teme ca s-ar putea imbolnavi de hepatita, dupa ce a aflat ca unul din barmanii care a servit la petrecerea de ziua lui, este bolnav de hepatita de tip A.

Ashton Kutcher, ingrijorat ca ar fi putut lua hepatita din cauza unui barman

Actorul a implinit 30 de de ani pe 7 februarie, pe care i
-a sarbatorit intr-un club din New York. Doua saptamani mai tarziu, Departamentul de Sanatate a descoperit ca unul din angajatii clubului era bolnav si contagios, scrieNewYork Magazine in editia online.

Demi Moore, Bruce Willis, Madonna, Gwyneth Paltrow sau Salma Hayek sunt doar cativa dintre invitatii lui Kutcher, care risca sa fi contactat virusul.

Autoritatile au recomandat tuturor clientilor clubului sa mearga la doctor si sa se vaccineze impotriva hepatitei.


Ultimele trailere adaugate

Cele mai citite

TIFF 2026: O gală cu surprize, emoții și un mare câștigător spaniol, care a ridicat sala în picioare
Ediția „de argint” a Festivalului Internațional de Film Transilvania a închis aseară cortina cu una dintre cele mai elegante și vibrante gale din ultimii ani, o seară în care Clujul a părut că respiră în același ritm cu cinematografia europeană. 
Citeste mai mult ►

Modifică setările cookies