marime text: Mareste fontul Micsoreaza fontul

Fosta iubita a lui Heath Ledger s-a intors la New York

Fostaiubita a lui Heath Ledger, Michelle Williams, s-a intors miercuri in New York, impreuna cu fiica sa, pentru inmormantarea actorului.

Fosta iubita a lui Heath Ledger s-a intors la New York

Actritaera in Suedia pentru noul sau film cand a aflat caHeath a murit. Ledger si Williams s
-au cunoscut pe platourile de filmare de la “Brokeback Mountain”, in care erau casatoriti. Relatia lor din viata reala s-a sfarsit in toamna anului trecut.

Surse citate de people.com au spus ca actrita a fost socata cand a aflat ca Heath a murit. Chiar daca se despartisera, cei doi aveau o relatie buna si prioritatea lor era grija pentru Matilda, fiica lor in varsta de doi ani.


Ultimele trailere adaugate

Cele mai citite

TIFF 2026: O gală cu surprize, emoții și un mare câștigător spaniol, care a ridicat sala în picioare
Ediția „de argint” a Festivalului Internațional de Film Transilvania a închis aseară cortina cu una dintre cele mai elegante și vibrante gale din ultimii ani, o seară în care Clujul a părut că respiră în același ritm cu cinematografia europeană. 
Citeste mai mult ►

Modifică setările cookies