A fi sau a nu fi Kristin Davis intr-o inregistrare prornografica? Intrebarea ce a tinut in suspans fanii vedetei din “Totul despre sex” pare ca si-a gasit raspuns.
Intr-o zi, probabil enervat pe succesul vedetei, acesta s-a hotarat sa le vanda. Trecand din mana in mana, un “bun samaritean” s-a decis sa nu fie egoist si sa le faca publice, postandu-le pe internet.
Cu toate acestea, reprezentantul actritei a negat ca fotografiile ar avea-o drept “eroina” pe Kristin Davis. Gurile rele spun totusi ca aceasta nu este decat o campanie de promovare a viitoarei pelicule ”Totul despre sex”, care va fi lansata pe 30 mai.
O dramă care explorează viața Maicii Tereza (Juliet Stevenson) prin prisma scrisorilor pe care aceasta le-a scris prietenului și consilierului sau spiritual, părintele Celeste van Exem (Max von Sydow), pe o perioadă de aproape cincizeci de ani.