marime text: Mareste fontul Micsoreaza fontul

George Clooney compara paparazzi cu "vanatorii de recompense"

Paparazzi sunt ca niste vanatori de recompense in goana dupa senzational, crede George Clooney.
George Clooney compara paparazzi cu vanatorii de recompense
Actorul este de parere ca fotografii pun adesea in pericol vietile persoanelor pe care le urmaresc. Starul din “Ocean’s 11” a criticat paparazzi intr-o emisiune televizata, dand-o ca exemplu pe Britney Spears, care a fost surprinsa de mai multe ori ignorand culoarea rosie a semaforului in timp ce era urmarita de fotografi.

Clooney, care a primit un Oscar pentru rolul interpretat in filmul Syriana”, a insistat ca fotografii ar trebui trasi la raspundere pentru infractiunile pe care le comit de cele mai multe ori in timpul urmaririi vedetelor. In schimb, acestia sunt recompensati, ceea ce duce la crearea unui tip de vanatori de recompense”, se plange actorul.


Ultimele trailere adaugate

Cele mai citite

Eleganță și strălucire la Gala Gopo 2026. Cine a impresionat pe covorul roșu?

Dacă Premiile Gopo sunt considerate, pe bună dreptate, „Oscarurile românești”, atunci ediția din acest an a demonstrat că și covorul roșu poate susține această comparație. 

Citeste mai mult ►

Modifică setările cookies