marime text: Mareste fontul Micsoreaza fontul

Jake Gyllenhaal si Jessica Biel renunta la “Nailed” din cauza banilor

Jake Gyllenhaal si Jessica Biel au parasit platourile de filmare ale filmului Nailed”, noul proiect al regizorului David O. Russell, din cauza unor probleme legate de onorarii. Se pare ca producatorii nu au reusit sa convinga ca isi pot permite sa plateasca actorii.

Jake Gyllenhaal si Jessica Biel renunta la “Nailed” din cauza banilor

Sindicatul Actorilor a cerut, astfel, dovada scrisa ca bugetul filmului va permite actorilor sa isi incaseze onorariile.

In jurul filmarilor la “Nailed”, al carui scenariu este scris de fiica lui Al Gore, Kristin, au existat mai multe scandaluri. Luna trecuta, si actorul James Caan a renuntat la rolul sau, dupa o cearta cu Russell, scrie femalefirst.co.uk.


Ultimele trailere adaugate

Cele mai citite

Eleganță și strălucire la Gala Gopo 2026. Cine a impresionat pe covorul roșu?

Dacă Premiile Gopo sunt considerate, pe bună dreptate, „Oscarurile românești”, atunci ediția din acest an a demonstrat că și covorul roșu poate susține această comparație. 

Citeste mai mult ►

Modifică setările cookies