

Cei doi nu si-au dorit o nunta cu multi invitati asa ca au decis sa se casatoreasca departe de familie si prieteni, scrie Femalefirst.
“Jason si Jenny au hotarat ca ar fi foarte stresant pentru amandoi sa organizeze o ceremonie mare, la care sa participe intreaga familie. S-au gandit ca ar fi mult mai relaxant sa pastreze acest moment doar pentru ei doi, fara presiuni. A fost ceva extrem de intim, exact cum amandoi si-au dorit. Poate intr-o zi vor face si acea nunta mare, cu flori , rochie alba de mireasa... Acum si-au dorit doar o ceremonie intima”, a precizat o sursa apropiata pentru Stare Magazine.
Inainte de a pleca in luna de miere pe care o petrec in Hawaii, Jason si Jenny au sarbatorit impreuna cu un grup restrans de prieteni.
Un film ca o poezie, „Scent of a Woman”, lansat în 1992 și regizat de Martin Brest, a intrat în colecția de filme clasice și e considerată a fi una dintre cele mai sensibile partituri ale lui Pacino.