marime text: Mareste fontul Micsoreaza fontul

Jessica Alba a fost atacata de o fantoma

Actrita din “The Eye” a povestit ca, la varsta de 17 ani, a fost vizitata de o fiinta extraterestra, posibil o fantoma si ca i-a fost atat de frica incat a refuzat sa mai locuiasca in propria casa.
Jessica Alba a fost atacata de o fantoma
“Nu stiu ce a fost. Am simtit o presiune si nu puteam sa ma ridic, nu puteam sa tip, nu puteam sa merg, nu puteam face nimic. Ceva a luat cuvertura de pe mine si nu ma puteam da jos din pat. Apoi, de indata ce am reusit, am tipat si am fugit in camera parintilor mei. Nu am mai petrecut multe nopti in acea casa”, a marturisit Jessica.

“Cu siguranta era ceva in vechea casa parinteasca. Nu stiu ce a fost, chiar nu pot sa explic”, a mai adaugat actrita pentru Celebritywonder.


Ultimele trailere adaugate

Cele mai citite

TIFF 2026: O gală cu surprize, emoții și un mare câștigător spaniol, care a ridicat sala în picioare
Ediția „de argint” a Festivalului Internațional de Film Transilvania a închis aseară cortina cu una dintre cele mai elegante și vibrante gale din ultimii ani, o seară în care Clujul a părut că respiră în același ritm cu cinematografia europeană. 
Citeste mai mult ►

Modifică setările cookies