Justin Chamber din serialul "Grey's Anatomy", internat intr-o clinica psihiatrica
Justin Chamber, cunoscut din serialul “Grey’s Anatomy”, sufera de epuizare, scrie entertainmentwise.com. Actorul s-a internat, luni, intr-o clinica psihiatrica, pentru a-si rezolva problemele.
Chamber, care are cinci copii, sufera de insomnii de ceva vreme. Pentru a scapa de acestea, actorul s-a internat in aceeasi clinica in care este, momentan, internata si Britney Spears, despre care se banuieste ca ar fi incercat sa se sinucida.