Regizorul filmului "Zack and Miri Make a Porn" a marturisit ca s-a ingrasat atat de mult in ultimul timp incat “rupe in doua” toate obiectele pe care se aseaza.
“Sunt foarte, foarte gras. M-am ingrasat enorm de mult in ultimul timp. Am spart o toaleta cand m-am asezat pe ea...Nu a fost numai vina mea pentru ca era destul de veche, dar tot am reusit sa sparg, desi nu eram singurul care se aseza”, a spus Smith citat de CelebrityWonder.
Pentru a scapa de kilogramele in plus regizorul s-a apucat de o cura de slabire si face exercitii zilnic.
“Vreau sa slabesc si din acest motiv tin o cura, fac exercitii. Nu vreau sa las oamenii fara toalete”, a adaugat regizorul razand.
După triumful de la Cannes, filmul „Fjord” semnat de Cristian Mungiu și avându l în rol principal pe Sebastian Stan intră direct în competiția pentru Oscar 2027. O regulă nouă a Academiei Americane de Film le deschide drumul spre cea mai râvnită statuetă din cinematografie — iar România are din nou motive să viseze la glorie mondială.