marime text: Mareste fontul Micsoreaza fontul

Lindsay Lohan, la dezintoxicare pentru a treia oara anul acesta

Actrita americana Lindsay Lohan s-a internat pentru a treia oara anul acesta intr-o clinica de dezintoxicare, luni, la doua saptamani dupa ce a fost din nou arestata pentru conducere in stare de ebrietate si detinere de substante interzise.

Lindsay Lohan, la dezintoxicare pentru a treia oara anul acesta

Lohan, in varsta de 21 de ani, a fost arestata pe 24 iulie pentru conducere in stare de ebrietate si posesie de cocaina, la doar cateva zile dupa ce a plecat dintr-un centru de dezintoxicare avand la mana o bratara de monitorizare a consumului de alcool.

Starul incheiase un program de dezintoxicare de 45 de zile in care s-a inscris dupa ce a fost implicata, in luna mai, intr-un alt accident rutier provocat de consumul de alcool si droguri.Programul de dezintoxicare a fost cel de-al doilea in care actrita a fost inscrisa in ultimul an.

Lohan a fost citata la tribunal pe 24 august si risca pedeapsa cu inchisoarea, scrie MEDIAFAX


Ultimele trailere adaugate

Cele mai citite

TIFF 2026: O gală cu surprize, emoții și un mare câștigător spaniol, care a ridicat sala în picioare
Ediția „de argint” a Festivalului Internațional de Film Transilvania a închis aseară cortina cu una dintre cele mai elegante și vibrante gale din ultimii ani, o seară în care Clujul a părut că respiră în același ritm cu cinematografia europeană. 
Citeste mai mult ►

Modifică setările cookies