marime text: Mareste fontul Micsoreaza fontul

Lindsay Lohan s-a dezintoxicat. A fost externata din spital

Lindsay Lohan este in sfarsit libera! A scapat cu numai 13 zile de inchisoare din 90, iar acum a terminat si tratamentul de 23 de zile la clinica de dezintoxicare.

Lindsay Lohan s-a dezintoxicat. A fost externata din spital

"A fost eliberata din spital", a confirmat avocatul actritei.

Lindsay Lohan a urmat un tratament la UCLA Medical Centre pentru a scapa de dependenta de droguri si alcool, dar si pentru a depasi problemele psihologice.

Lindsay a fost eliberata din inchisoare inainte de termen pe motiv de buna-purtare, dar si pentru ca puscariile din America sunt suprapopulate. Fusese condamnata pentru ca a incalcat termenii eliberarii conditionate, dupa ce a fost prinsa conducand sub influenta bauturilor alcoolice, in 2007.


Ultimele trailere adaugate

Cele mai citite

TIFF 2026: O gală cu surprize, emoții și un mare câștigător spaniol, care a ridicat sala în picioare
Ediția „de argint” a Festivalului Internațional de Film Transilvania a închis aseară cortina cu una dintre cele mai elegante și vibrante gale din ultimii ani, o seară în care Clujul a părut că respiră în același ritm cu cinematografia europeană. 
Citeste mai mult ►

Modifică setările cookies