marime text: Mareste fontul Micsoreaza fontul

FOTO Vezi cum va arata rochia de mireasa a Bellei in Twilight!

In sfarsit! Fanii seriei Twilight stiu deja ca protagonistii Bella si Edward s-au logodit si chiar ne va fi dat sa vedem o rochie de mireasa in a patra parte a seriei - Twilight: Breaking Dawn. Acum avem si primele imagini cu rochia de mireasa a Bellei. Ce-i drept ... sunt doar schite.

FOTO Vezi cum va arata rochia de mireasa a Bellei in Twilight!

EW a publicat doua poze din ultima carte a lui Stephenie Meyer The Twilight Saga: The Official Illustrated Guide care va fi lansata pe 12 aprilie.

In cele doua schite din care regizorul Bill Condon se va inspira pentru mult asteptatul moment al nuntii din Twilight: Breaking Dawn, Bella apare ca vampir si in rochie de mireasa.

Sursa foto: EW.com


Galerie foto

Ultimele trailere adaugate

Cele mai citite

Pro Cinema prezintă Mo, pelicula premiată a Danei Rogoz și a soțului său, Radu Dragomir

Prima producție independentă în care Dana Rogoz joacă rolul principal pune o mulțime de probleme morale și se joacă cu percepția generală despre cât de vinovate sunt victimele agresiunilor.

Citeste mai mult ►

Modifică setările cookies