marime text: Mareste fontul Micsoreaza fontul

„Dansez pentru tine” revine la Pro Cinema cu sezonul al saselea!

Competitia visurilor se intoarce la Pro Cinema cu cel de-al saselea sezon „Dansez pentru tine”, din 20 iunie in fiecare duminica de la orele 11.30.

„Dansez pentru tine” revine la Pro Cinema cu sezonul al saselea!

articole relationate

Marius Urzica, Pavel Bartos, Marius Nedelcu (ex-Akcent), Vlad Mirita, Florin Grozea de la Hi-Q, Lili Sandu, Gina Pistol si campioana olimpica la judo, Alina Dumitru, sunt vedetele care au intrat in concurs in pasi de dans pentru a implini visurile partenerilor lor in sezonul al saselea al emisiunii „Dansez pentru tine”. Totusi, in urma unor evenimente neasteptate, una dintre vedete a fost nevoita sa iasa din competitie, iar locul ei a fost luat de Giulia Anghelescu.

Cazuri emotionante, povesti tulburatoare, dar si coregrafii spectaculoase, dansuri impresionante, intamplari de culise nu vor lipsi din nicio editie a showului „Dansez pentru tine”, prezentat de vedetele Pro TV Stefan Banica Jr. si Iulia Vantur. In pasi de vals, tango, rock’n’roll, sau salsa, concurentii au incercat sa convinga juriul ca visul lor merita sa fie implinit.

Din 20 iunie, in fiecare duminica de la orele 11.30, telespectatorii vor intra din nou in lumea magica a dansului, in cel de-al saselea sezon „Dansez pentru tine”, la Pro Cinema.


Ultimele trailere adaugate

Cele mai citite

Intră în atmosfera de Paște cu Scrisorile Maicii Tereza

O dramă care explorează viața Maicii Tereza (Juliet Stevenson) prin prisma scrisorilor pe care aceasta le-a scris prietenului și consilierului sau spiritual, părintele Celeste van Exem (Max von Sydow), pe o perioadă de aproape cincizeci de ani.

Citeste mai mult ►

Modifică setările cookies